تمدید۲روزه ثبت نام عتبات دانشگاهیان/بیش از ۴۹هزار نفر تا امروز ثبت نام کردند

۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۰۹:۲۰:۰۸

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:مهلت ثبت نام در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه در سایت لبیک تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:مهلت ثبت نام در بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز چهارشنبه 29 خرداد ماه در سایت لبیک تمدید شد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از 18 خرداد ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.irآغاز شده و پس از اتمام مهلت ثبت نام،یک بازه زمانی دو روزه را در اختیار متقاضیانی قرار دادیم که در این مدت موفق به ثبت نام نشده اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:از آغاز ثبت نام این دوره ده روز می گذرد و در این مدت بیش از 49000 نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در گروه های مختلف اعزام در سایت لبیک ثبت نام کرده اند که بیشترین آمار ثبت نام کنندگان به گروه متاهلین و دختران و پسران دانشجو اختصاص دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور ادامه داد:آخرین زمان ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان، روز چهارشنبه 29 خرداد ماه است که این زمان دیگر تمدید نخواهد شد.قرعه کشی 30خرداد ماه انجام و نتایج 1 تیر ماه از سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام خواهد شد.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید

ارسال نظر