۱۳۹۶/۰۶/۱۹ ۱۳:۳۴:۰۹ - تعداد دفعات بازديد : ۴۲۲

اعزام دانشجویان پسر به عتبات از ۲۱ شهریور آغاز می شود/ تشرف ۱۲۲ کاروان تا امروز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص زمان اعزام دانشجویان پسر به عتبات گفت: اعزام دانشجویان پسر به عتبات عالیات در هفدهمین دوره از روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه با اعزام دو کاروان از استان های تهران و مرکزی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص مجموع آمار اعزام دانشگاهیان به عتبات تا امروز گفت: اعزام دانشگاهیان در هفدهمین دوره به عتبات عالیات از ۱۶ مرداد ماه آغاز شده و تا آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و تا به امروز ۱۲۲ کاروان از سراسر کشور راهی عتبات عالیات شده اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی متنوعی را در طول سفر برای دانشجویان در نظر گرفته‌ایم افزود: قبل از اعزام به همه دانشجویان یک بسته فرهنگی که شامل یک نرم افزار و دو کتاب است، داده خواهد شد که از این بسته فرهنگی سوالاتی در قالب مسابقه چراغ راه هدایت طراحی شده و در حال اجراست.

وی ادامه داد: در نجف بازدید از بیت امام (ره) ،کتابخانه آیت الله امینی،صافی صفا و در کربلا همایش احلی من العسل و بازدید از اماکن معنوی آن را برای دانشجویان اعزامی به عتبات خواهیم داشت.

فقیهی در خصوص تعداد اعزام کاروان‌ها در طول روز نیز گفت:روزانه سه کاروان هوایی و یک کاروان زمینی از سراسر کشور راهی عتبات عالیات می شوند.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :
نظرات کاربران :
  رضا عزیزپور : سلام مرحله ثبت نام عتبات کی هستش ؟
  مدیریت : باسلام ثبت نام دوره بعدی آذر یا دی ماه است
  سعید : با سلام.برای ثبت نام وام که وارد سایت صندوق رفاه میشوم در قسمت تشکیل پرونده کد ملی که وارد میکنم گزینه جستجو غیر فعال هست.مشکل از چیست؟
  مدیریت : باسلام به دستورالعمل وام صندوق رفاه در سایت لبیک مراجعه کنید شماره هایی در آن درج شده است که می توانید با آن ها تماس بگیرید
  علی خسروبیگی : با سلام چه نوع ارزی باید در طول سفر همراه ببریم؟
  مدیریت : باسلام در حال حاضر اعطای ارز زیارتی متوقف شده است ریال ایران هم در عراق رواج دارد
  زائر : با سلام.. در مورد اعزام عمره دانشجویی تو ضیح دهید؟آیا امسال اعزام دارید؟
  مدیریت : باسلام منوط به تصمیم گیری سازمان حج و دولت است