۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۰۹:۳۰:۳۱ - تعداد دفعات بازديد : ۸۰

همایش آموزشی- توجیهی عتبات دانشگاهیان خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، همایش قبل از سفر هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان استان خراسان رضوی با حضور پرشکوه ۳۵۰ نفر از زائرین دانشگاهی و مسئولین استانی ،روز شنبه ۱۱ شهریور از ساعت۱۵:۳۰ در دانشگاه امام رضا(ع) برگزار شد.

در ابتدا،حجت الاسلام والمسلمین پژمان فر،یکی از روحانیون کاروان ها در خصوص اهمیت سفر و لزوم توجه به مفهوم زیارت ،هدف زیارت و آمادگی هر چه بیشتر جهت بهره مندی از این سفر نکاتی را ارائه نمود.

در ادامه ،حجت الاسلام والمسلمین ترابی، ضمن خوش آمد گویی به مسئولین و زائرین، گزارشی از روند اعزام دانشگاهیان استان به عتبات عالیات را اعلام و در زمینه نتایجی که این سفر برای زائرین دارد و همچنین تفکر وتامل درسفر مطالبی را بیان کرد.

سپس کاشفی؛ دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خراسان رضوی مطالبی را درخصوص مسائل اجرایی سفر اعم از نحوه واریز وجه،چگونگی تهیه وام ،بسته های فرهنگی، صدور مجوز خروج از کشور و ... توضیحاتی به زائرین ارائه داد.

پخش نماهنگی زیبا از سفر ،مداحی و ذکر مناقب اهل بیت (علیهم السلام) ،از برنامه های دیگر این همایش بود.سپس مدیران کاروان ها و حجت الاسلام والمسلمین دکتر عمرانی مطالبی را جهت بهره مندی زائرین از این سفر معنوی بیان کردند.

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :