۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۰:۱۷:۳۱ - تعداد دفعات بازديد : ۸۵۳

زائرین دانشگاهی استان فارس قبل از اعزام در همایش عتبات شرکت می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین شریفانی مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان فارس گفت:همایش منطقه ای مدیران عتبات استان های فارس،بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد به میزبانی استان فارس صبح روز پنج شنبه۹۵/۱۰/۲۳ با حضور مسئولین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تالار شهید چمران دانشگاه شیراز برگزار می گردد.

حجت الاسلام والمسلمین شریفانی در خصوص همایش ویژه زائرین دانشگاهی نیز گفت:همایش قبل از سفر عتبات ویژه دانشگاهیان استان فارس، عصر روز پنج شنبه۲۳دی ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور و مسئولین ستاد ، علیرضا زینلی رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس،مدیران،روحانیون و مسئولین استانی برگزار می شود.

وی افزود:این همایش از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با حضور اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها که در قرعه کشی به عنوان زائر اصلی یا ذخیره استان انتخاب شده اند، در دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان فارس گفت:سخنرانی با موضوع مسائل اجرایی و فرهنگی سفر عتبات، پخش کلیپ و قرعه کشی از میان حاضرین در جلسه،برپایی نمایشگاه عکس عتبات و دعوت از خادمین حرم حضرت احمدبن موسی(ع) و قرائت صلوات خاصه آن حضرت، از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.

آدرس مکان برگزاری همایش دانشگاهیان استان فارس :دانشگاه شیراز- روبروی استخر -تالار فجر

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :