۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۰۸:۱۰:۲۶ - تعداد دفعات بازديد : ۱۶۵۱

اطلاعیه ستاد عتبات دانشگاهیان استان خوزستان/ویژه زائرین اصلی و ذخیره

به اطلاع تمامی دانشگاهیان استان خوزستان که متقاضی تشرف به عتبات عالیات هستند می رساند پس از انجام قرعه کشی از طریق سایت لبیک در تاریخ ۷ دی ماه ۹۵ ، ۵۳۲ نفر از میان ۲۲۹۰ نفر از دانشگاهیان استان برای مشرف شدن به این سفر معنوی برگزیده شدند . لازم به ذکر است که قرعه کشی میان ۹۳۳ نفر از متاهلین ، ۵۱۶ نفر پسر دانشجو ، ۳۳۲ نفر دختر مجرد دانشجو ، ۱۷۵ نفر از اساتید و ۳۳۴ نفر از کارکنان سراسر دانشگاه های استان خوزستان برگزار شد . 

تاریخ اعزام‌هایی که از طریق قرعه‌کشی مشخص شدند در جدول بالا آمده است . 

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان در قرعه کشی اعم از دانشجویان ، اساتید و کارکنان می رساند که می بابیست سریعا نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود در سایت www.labbayk.com اقدام کنند و پس از مطالعه دفترچه راهنما که در سایت قابل دسترسی است ، مدارک خود را تکمیل و به ستاد عتبات دانشگاهیان استان خوزستان واقع در دانشگاه شهید چمران – سازمان مرکزی – طبقه ی دوم - نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید چمران تحویل دهند . 
مدارک مورد نیاز برای اعزام به عتبات دانشگاهیان عبارت است از: 
۱) اصل گذرنامه (که حداقل ۶ ماه پس از تاریخ اعزام اعتبار داشته باشد) برای هر نفر
۲) اصل شناسنامه (کپی صفحه ی اول و دوم آن برای زائر اصلی و همسر) 
۳) گواهی اشتغال به تدریس برای اساتید
۴) گواهی اشتغال به کار برای کارکنان دانشگاه ها
۵) گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان
۶) پرینت ثبت نام نهایی
۷) ۲ قطعه عکس ۴×۳ مشابه گذرنامه (برای دو نفر)

لازم به ذکر است دانشجویان پسری که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند برای گرفتن مجوز خروج از کشور باید سریعا و تا قبل از تاریخ ۱۵/۱۰/۹۵ نسبت به تحویل فرم تعهد نامه محضری و فرم اشتغال به تحصیل به ستاد عتبات دانشگاهیان اقدام نمایند و نیازی به تحویل سایر مدارک در حال حاضر نمی باشد . 
سایر پذیرفته شدگان در قرعه کشی اعم از دختران مجرد و پسرانی که کارت پایان خدمت یا معافیت دارند باید در اسرع وقت به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه نمایند و نسبت به تهیه گذرنامه خود اقدام کنند.این دسته از پذیرفته شدگان می بایست کلیه مدارک خود را حداکثر تا ۲۰/۱۰/۹۵ تحویل ستاد عتبات دانشگاهیان نمایند . 
چنانچه نفرات اصلی نتوانند در موعد مقرر مدارک خود را تهیه و تحویل ستاد عتبات دانشگاهیان نمایند افراد ذخیره جایگزین نفرات اصلی خواهند شد.
تذکر : کلیه افرادی که به عنوان ذخیره برگزیده شده اند می بایست مانند نفرات اصلی کلیه روند اجرایی فوق را انجام دهند و مدارک خود را تحویل ستاد عتبات دانشگاهیان نمایند . 

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :
نظرات کاربران :
  حسن مقدم : باعرض سلام وخسته نباشید. اینجانب برای تاریخ دوم اسفند95درقرعه کشی اسمم در اومده,خواستم بدونم امکان تغییرش هست؟میتونم یکی دو دوره عقب تر بندازمش یانه؟ ممنون
  مدیریت : باسلام با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرید
  آتنا : با سلام و عرض ادب. اگر کسی مدارک رو کامل نداشته باشد می تواند از ستاد استانی برای تهیه مدرک وقت بگیرد؟
  مدیریت : باسلام با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرید.شماره دفاتر در صفحه اصلی سایت لبیک قسمت لینک ها موجود است