همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان تهران با حضور زائرین دوره ۱۶ برگزار می گردد

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۰:۱۳:۴۱ - بازدید: ۱۷۷۵

همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان تهران روز شنبه ۲۵ دی ماه از ساعت ۱۴:۰۰ در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و میزبان زائرین دانشگاهی و همراهانشان خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،همایش قبل از سفر عتبات ویژه زائرین دانشگاهی استان تهران روز شنبه 25 دی ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی،حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و زائرین عتبات دوره شانزدهم برگزار می گردد.

این همایش طبق روال دوره های گذشته، در استان های مختلف با حضور زائرینی که در این دوره قرار است به عتبات مشرف شوند برگزار می شود.در تهران نیز همایشی با حضور زائرین دانشگاهی جهت آشنایی بیشتر با سفر عتبات،آمادگی معنوی قبل از سفر، ذکر نکات ویژه اجرایی و اعزام،معرفی برنامه های فرهنگی در راستای لزوم بهره برداری بهتر از این سفر برگزار خواهد شد.

این همایش ویژه دانشگاهیان اصلی و ذخیره ای است که بهمن و اسفند سال جاری و فروردین و اردیبهشت ماه سال 96 از تهران به عتبات عالیات اعزام می شوند.

برنامه های ویژه ای برای این همایش تدارک دیده شده است. سخنرانی معرفتی در زمینه آمادگی سفر، آشنایی با نکات اجرایی، پخش کلیپ های متنوع، معرفی برنامه های فرهنگی و مسابقات ستاد بخشی از برنامه های این مراسم است که در دوره های قبل مورد استقبال بی نظیر زائرین دانشگاهی قرار گرفت و امیدواریم در این دوره نیز با استقبال زائرین دوره شانزدهم روبرو شویم.

این همایش روز شنبه 25 دی ماه از ساعت 14:00 در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و میزبان زائرین دانشگاهی و همراهانشان خواهد بود.

گفتنی است به حاضرین در همایش به قید قرعه کمک هزینه سفرهای زیارتی تعلق خواهد گرفت.

ارسال نظر

نظرات کاربران :

  علی :

سلام خواهشا بگین شهرهای زیارتی کدوم شهرها هستن؟ آیا سامرا هم سفر میکنیم؟ اگر محسوب نشه کسی میتونه انفرادی به شهرها یا اماکن کقدس دیگه هم سفر کنه؟

  مدیریت : باسلام شهرهای زیارتی عراق شامل نجف اشرف،کربلای معلی و کاظمین است.سامرا با تصمیم سازمان حج در برنامه زیارتی قرار داده می شود
  مریم :

سلام ببخشید این ذخیره هایی که اسم مدیر و روحانی کاروان و شماره تماس هاشون اومده تو پروفایلشون یعنی اعزامشون قطعی شده؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید

  مدیریت : باسلام با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرید.شماره دفاتر در صفحه اصلی سایت لبیک قسمت لینک ها موجود است
  فاطمه :

سلام خسته نباشین رفتن به این جلسه الزامیه شاید یکی نتونه بره چی میشه

  مدیریت : باسلام این همایش به منظور بالابردن سطح آگاهی دانشجویان و شناخت بیشتر این سفر برگزار می شود سعی کنید که در برنامه حضور بهم رسانید
  فاطمه :

باسلام.من جز ذخیره 10بهمن تهران هستم پیامک شرکت در همایش هم برایم امده.احتمال داره اعزام شم؟

  مدیریت : باسلام این همایش برای کلیه زائرین اصلی و ذخیره است
  سلیمانی :

با سلام و احترام آدرس دقیق دانشکده ادبیات را می فرمایید؟

  مدیریت : ميدان انقلاب دانشگاه تهران ضلع جنوب شرقي
  بهار :

سلام این همایش فقط برای دانشجوهای تهران؟بقیه شهرام همچین همایشی دارن؟

  مدیریت : باسلام این همایش ویژه دانشگاهیان تهران است و در تمامی استان ها چنین برنامه ای برگزار خواهدشد
  رحیل :

با سلام این همایش ویژه همه کاروان‌هاست؟ کاروان‌ها جلسه جداگانه ندارند؟

  مدیریت : باسلام این همایش عمومی است .جداگانه هم جلسه کاروانی خواهند داشت